<< < Желтоқсан 2017 > >>

"Успен аграрлық-техникалық колледжі " КМҚК

2022-2023 оқу жылына студенттердіқабылдайды

Құрметті талапкерлер,

Қазақстандық қоғамды реформалау жағдайында техникалық және кәсіптік білім беру жүйесі жеке тұлғаның мүдделерін, еңбек нарығының қажеттіліктерін, экономика мен әлеуметтік саланың даму перспективаларын қанағаттандыруда маңызды рөл атқарады.

Біздің оқу орнымызда білім ала отырып, сіз жоғары кәсіби дайындыққа, сұранысқа ие мамандыққа ие боласыз. Білім алушы тұлғасының жан-жақты дамуына бай шығармашылық, спорттық, мәдени және қоғамдық өмір ықпал етеді. Колледж түлектері техникалық және кәсіптік білім туралы мемлекеттік үлгідегі диплом алады.

Оқыту белгіленген мерзімде мамандықтар бойынша оқу жоспарларына сәйкес жүзеге асырылады. Оқу жұмыс аптасы бес күнді құрайды, оқу жүктемесі өндірістік практиканың 60% құрайды. Колледжге түсу кезінде негізгі орта білім беру базасында оқыту 6 семестрге бөлінеді, әрқайсысынан кейін разрядты бере отырып, оқытылатын біліктілік бойынша сынақтар мен аралық аттестаттау емтихандарын тапсыру көзделген, олардың қорытындылары білім алушылардың үлгерім кітапшаларында тіркеледі және бітіру кезінде дипломдарға енгізіледі.

Біздің оқу орнының өз көрсеткіштері бар:

2022 жылы – «XXII Сәтпаев оқулары» Халықаралық ғылыми-практикалық конференциясында 2-ші орын алды.

2021 жылы-типтік ұйым педагогтері арасындағы инновациялық жұмыстардың Республикалық конкурсында 1-ші орын

2020 жылы – «Үздік педагог-2020» республикалық байқауының жеңімпазы

2019 жылы-«TVET AWARDS ҚР колледжінің ТОП-100 үздік студенттері» республикалық жобасының жеңімпазы.

2019 жылы – «AGRO Hackaton-2019» облыстық байқауында 1-ші орын

2019 жылы-үздік волонтерлік жоба бойынша Өңіраралық конкурста 2-ші орын.

2018 жылы «Ауыл шаруашылығы машиналары мен тракторларының Слесарь-жөндеушісі» құзыреті бойынша «WorldSkills-Kazakhstan – Pavlodar-201» Өңірлік чемпионатында 1-ші орын алды

Оқыту тегін. Жатақханада тұру тегін.

Бірінші курс студенттеріне қыркүйек-желтоқсан айларында стипендия төленеді. Сондай-ақ семестр бойынша аттестаттау бойынша оң бағалары бар білім алушылар стипендия алады. Қабылдау әңгімелесу негізінде жүзеге асырылады.

Білім алушыларды қабылдау

негізгі жалпы білім беру базасында (9 сынып) 2 жыл 10 ай оқу мерзімімен жүргізіледі. мамандықтар бойынша:

1) «Ауыл шаруашылығын механикаландыру»: біліктілігі – ауылшаруашылық өндірісінің тракторшы-машинист, слесарь-жөндеуші.

2) «Тамақтандыруды ұйымдастыру»: біліктілгі – аспазшы, кондитер-безендіруші.

3) « Зоотехния»: біліктілігі – Мал шаруашылығы шебері

Құжаттарды қабылдау 2022 жылғы 20 маусымнан 20 тамызға дейін жүзеге асырылады

1.білімі туралы құжаттың түпнұсқасы;

2. туу туралы куәлік / жеке куәлік, ЖСН

3.флюросуретті қоса бере отырып, таңдалған мамандық бойынша болашақ кәсіби қызметінің ерекшелігін ескере отырып, денсаулық жағдайының медициналық қорытындысы бар № 086-У нысанындағы медициналық анықтама;

4.жеке басын куәландыратын құжат (жеке басын сәйкестендіру үшін);

5. 3*4 көлеміндегі 4 фотосурет.

6 Сипаттамасы.

7 Егу паспорты

Мекен-жайымыз: Павлодар облысы, Успенка ауылы, Мира көшесі 22, тел. (8 71834)91055, 92568

Оқу орнының сайты www.uatk.edu.kz