<< < Қараша 2017 > >>
Дс Сс Ср Бс Жм Сб Жс
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29      

Спорттық өмір

2015-2016 о.ж. спорттыќ-кґпшілік жўмысы.

 

2016-2017 о.ж. спорттыќ-кґпшілік жўмысы

 

Спортивные достижения

 

 

2015 жылдың

 

 

10-шы желтоқсанында волейболдан (Ұлдар арасында) колледжішілік жарыс өтті. г.

 

 

 

Иеленген орындар:

I орын - ФШ-31 топ

II орын - "Тамақтануды ұйымдастыру" мамандығының құрамасы

III орын - ФШ-21 топ

 

 

 

 

 

 

03.12.15ж.

 

Бірінші Президент кїніне арналған колледж ішінде волейбол жарыс өткізілді

 

 

 

Иеленген орындар:

I орын - ТҰ-20 топ

II орын - ТҰ-30 топ

III орын - ТҰ-10 топ

 

 

 

 

 

 

 

21.11.2015 г.

 

 

Успен ауданының 80-жылдығына арналєан ерлер арасында баскетболдан аудандық турнир районный турнирде – I место.

 

Команда құрамы:

Слушный Николай

Аскебаев Адиль

Бектемиров Серикбай

Амри Эмир

Стадник Даниил

Сагайдак Максим

Лашин Генадий

 

 

 

19.11.2015 ж.

 

Колледж ішінде оқушылар арасында әскери оқу жаттығулар өткізілді. Сайыс облыстық жарыстарда колледж намысын қорғайтын командаларды іріктеу мақсатында өткізілді.

 

 

 

Иеленген орындар:

I орын – ФШ -31 топ

II орын – ФШ-11 топ

III орын – ФШ-21 топ

 

 

 

 

 

 

21.10.2015 ж.

 

Жатаќханада тўратын студенттер арасында їстел теннисінен колледж ішілік жарыс болып ґтті.

 

 

 

Орын иеленгендер:

I орын – Амри Эмир ФШ-11 топ

II орын – Смайлов Темирлан ФШ-31 топ

III орын – Шерер Алексей ФШ-21топ

 

 

 

 

 

 

 

11.10.2015 ж.

 

 

Ќашыр ауданы, Песчаное ауылында Я.М. Давыденконы еске алуєа арналєан баскетбол турнирінде - I место

 

Команда ќўрамы:

Слушный Николай

Аскебаев Адиль

Бектемиров Серикбай

Амри Эмир

Стадник Даниил

Сагайдак Максим

Лашин Генадий

 

 

 

29-30.09.2015 г.

 

 

ўлдар арасында шаєын футболдан колледж ішілік жарыс ґткізілді

 

 

 

 

 

Иеленген орындар:

I орын –№ 31топ

II орын –№ 11 топ

III орын –№ 21 топ

 

 

 

 

10.09.2015 ж.

 

«Кїзгі кросс - 2015» жарыстар ґткізілді

 

Иеленген орындар:

ўлдар арасында

I орын – Зеленко Петр № 11 топ

II орын – Слушный Дмитрий № 21 топ

III орын – Ибраев Даулетхан № 21 топ

 

Ќыздар арасында

I орын – Кислухина Виолетта № 10 топ

II орын – Гайтур Надежда № 20 топ

III орын – Ильиных Людмила № 10 топ

 

ҚР Президентінің Жолдауы

 

Мемлекеттік рәміздері ҚР

Войти на сайт

 

Поиск по сайту

Статистика сайта

Сегодня7
Вчера9
За неделю7
За месяц178
Всего21372