<< < Қазан 2017 > >>

«Аспазшылдыќ» ќўзіреттілік тўрєысынан кјсіби шеберлік байќауы

2017 жылыдыѕ 26 ќазанда «Успен аграрлыќ-техникалыќ колледжі» КМЌК базасында 2, 3 курс студенттері арасында «Тамаќтандыруды ўйымдастыру» мамандыєы бойынша кјсіби шеберлігініѕ байќауы ґтті.

Байќау ќатысушылар арасында кјсіби даєдылар деѕгейін жоєарылату жјне жастардыѕ ќазіргі жаєдайында «Аспаз» мамандыєыныѕ беделін арттыру маќсатында ґтті.

Колледждіѕ эксперттыќ комиссия ќўзіретініѕ ќўрамында жеке кјсіпкер жјне јлеуметтік серіптесі А.М.Нуралинова, Жастар бастамаларын дамыту орталыєыныѕ директоры А.Б.Жусупбаева, колледж аєа шебері Г.В.Сагайдак, арнайы пјнініѕ оќытушысы Г.С.Аубакирова, ґндірістік шеберініѕ оќытушысы Д.Г.Фергалюк їміткерлердіѕ тјжірибелік жўмысын їш модульмен баєалады: саѕырауќўлаќ сорпасыныѕ дайындалуы, ыстыќ ет таєамы жјне ќамырдан жасалєан десерт. Байќау нјтижелері бойынша жеѕімпаздар аныќталды.

Бірінші орын Федора Янокогловаєа берілді (ТЎ-30 тобы), екінші- Виктория Янокогловаєа (ТЎ-30 тобы), їшінші-Диана Кирьяченко (ТЎ-20 тобы) жјне Ольга Скворцова (ТЎ-20 тобы). Жеке кјсіпкер А.М.Нуралинова жјне жастар бастамаларын дамыту орталыєыныѕ директоры А.Б.Жусупбаеваєа байќауда демеушілік ўсынуымен ўйымдастыруды кґмектескендері їшін алєыс білдіреміз.

Байќаудыѕ барлыќ ќатысушыларын ќўттыќтаймыз, оларєа ґздерініѕ сїйікті мамандыєын сјтті дамытуды жјне біліктілік емтихандарынан ґтуді тілейміз.