<< < Қараша 2020 > >>

Шемченко Людмила Алексеевна

Shemchenko1

Людмила Алексеевна Шемченко 1957 жылы 1 сәуірде Павлодар облысы Успенка ауылында дүниеге келген. Павлодар қаласының №76 кәсіптік-техникалық училищесін бітірген.

"Успен аграрлық-техникалық колледжі" КМҚК 1996 жылдан 2014 жылға дейін тігін ісі бойынша өндірістік оқыту шебері лауазымын атқарды. Содан кейін Людмила Алексеевна құрметті демалысқа шықты.

Осы оқу орнындағы педагогикалық қызметі барысында Людмила Алексеевна өзін балалармен ортақ тіл таба алатын және осы немесе басқа жағдайда дұрыс шешім табуға көмектесетін жауапты адам ретінде көрсетті. Өзінің тәжірибесі мен балаларға деген сүйіспеншілігінің арқасында топтарды өндірістік оқытудың шебері бола отырып, ол өзін өз ісін білетін тәжірибелі педагог ретінде ғана емес, сонымен қатар өз тобының әр оқушысы үшін жақсы дос ретінде көрсетті. Шебердің мінезінің ерекшелігі: әдептілік, мейірімділік және балаларға деген сүйіспеншілік. Тігін ісі бойынша өндірістік оқыту шебері ретінде Людмила Алексеевна сыныптан тыс жұмыстарға, тігін ісінің практикалық дағдыларын дамытуға және оқушылардың осы мамандықты игеруге деген ұмтылысына көп уақыт бөлді.

Жыл сайын педагогтің "Үздік мамандық иесі"конкурсын өткізуі дәстүрге айналды. Жыл сайын шебер өзінің шеберлігін, білім алушылардың шеберлігін және жұмысқа деген сүйіспеншілігін көрсете отырып, ашық сабақтар өткізеді.

Тігін ісінің практикалық дағдыларын және білім алушылардың мамандық алуға деген ынтасын дамыту бойынша белсенді жұмыс жүргізілді. "Құрақ" кәсіби шеберлік үйірмесінің жетекшісі, үйірме қатысушыларының жұмыстары - ұлттық киімдер, тұрмыстық заттар-аудандық байқауларда "Ауыл күні", "Наурыз", "Қазақстан Халқының Бірлігі Күні", "Республика Күні", "Конституция күні"мерекелерінде көрсетілді. Жыл сайын өзінің тәрбиеленушілерімен аспазшы, медбике, сатушы, механик және т. б. киім тігу бойынша қайырымдылық акцияларын өткізді. аудандық балабақша балаларының ойын жағдайлары үшін.

Білім департаментінің Құрмет грамотасымен марапатталған, 2007 ж.

Shemchenko3

Shemchenko2